NASTŘELOVÁNÍ NÁUŠNIC PRO DĚTI I DOSPĚLÉ


Přejdte na nové stránky www.nastrelovani-nausnc.cz


NASTŘELOVÁNÍ NÁUŠNIC 

 KRÁSA NA CELÝ ŽIVOT ...

Nastřelování naušnic je z technologie propíchnutí uší pomocí nastřelovací pistole, která ucho rychle a téměř bezbolestně propíchne a zároveň nasadí náušnici a uzavře ji. Nastřelení je rychlé, bezbolestné a zanechává dírky dokonale rovné (proti píchání kanylou či jehlou), které nekrvácí a k její hnisání dochází velmi zřídka kdy.  Nastřelování je tedy naprosto ideální pro děti, ale samozřejmě i pro dospělé.

 

K nastřelování se používají náušničky, které jsou vyrobeny z chirurgické oceli a někdy jsou potaženy 24karátovým zlatem, címž získají zlatý vzhled. Jako nejnovější a nejbezpečnější materiál se nyní používá plast (bioplast, lékařský plast). Žádné z naušnic neobsahují zdraví škodlivé látky a splňují potřebné hygienické a bezpečnostní požadavky. Balení náušnic je sterilní a při jejich aplikaci nedochází k žádnému kontaktu s rukou osoby, která náušnice nastřeluje. Jsou testovány  státní zkušebnou a je na ně vystaveno Prohlášení o shodě. 

Náušnice nastřeluje vyšší magisterský zdravotnický personál s osvědčením k porušování kontinuity lidské kůže a více jak 15ti letými zkušenostmi.

NASTŘELOVÁNÍ JE VHODNÉ JAK PRO DĚTI (od 3m věku), TAK I PRO DOSPĚLÉ, STEJNĚ TAK I PRO MUŽE

   

 

  

ilustrační foto: Blomdahl, sperky.cz